Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi mimarlık lisans tamamlama serüveninizin istediğiniz gibi geçmesini istiyorsanız bu uğurda bir takım özverilerde..

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Üniversite mezunu olmak hepimizin hayalidir. Bunun için gençliğimizin en güzel, en enerjik ve en verimli zamanlarını odalara kapanarak ders çalışmak ile geçiririz. Dershanelere gideriz, onbinlerce soru çözeriz, özel dersler alırız. Ancak birçoğumuz bu yarışta istenen başarıyı elde edemeyip hedeflediğimiz bölümü kazanamayız. Ya gerçekte istemediğimiz bir alanda eğitim almak zorunda kalırız ya da istediğimiz alanla doğru orantılı bir önlisans programını tercih ederiz. Önlisans mezunu olduğumuzda da zaten son derece kısıtlı olan iş imkânları daha da azalmış olur.

Lisans mezunlarının bile iş dünyasında yer bulmakta zorlandığı, çok düşük ücretlerle çalıştığı günümüzde ara eleman olmak yaşam kalitemizi sürdürebilmemiz açısından hiç de iç açıcı bir durum değildir. Öğrenciler önlisans diplomalarını ülkemizde 2 yılda alabilmektedirler. Sonrasında yapmaları gereken lisans tamamlamak için DGS yani dikey geçiş sınavına girmektir. Burada kendilerini YGS-LYS’den çok daha zorlu bir süreç beklemektedir. DGS kontenjanları her bölümde çok düşüktür. Kazanabilmek için neredeyse soruların tamamını cevaplamak gerekmektedir. DGS oldukça zor bir sınavdır. Türkçe, matematik, geometri, sözel mantık ve sayısal mantıktan oluşmaktadır. 120 soru sorulmaktadır. Sorular 60 sözel 60 sayısal olarak belirlenmektedir.

Sınavda ilk sıralara yerleşmek lisans tamamlamak için oldukça önemlidir. Bu da çok uzun uğraşlar ve ciddi bir ders çalışma süreci gerektirir. Ancak tüm bu yaşanan güçlüklerin son bulduğu bir çözüm sunabiliriz sizlere o da yurtdışı lisans tamamlama. Yurtdışı lisans tamamlama olanakları sayesinde tüm güçlüklerin üstesinden gelebileceksiniz. Önlisans mezunları için oldukça popüler olan, lisans tamamlamak isteyen öğrencilerin yurtdışı lisans tamamlama tercihi Bosna Hersek’tir. Sen de eğitim aldığın önlisans alanını yurtdışı lisans tamamlama ile devam ettirebilir; daha yüksek standartlarda bir eğitim olanağına sahip olabilirsin.

Yurtdışı lisans tamamlama, Yurtdışı mimarlık lisans tamamlama alanında eğitim olanağı sağlamaktadır. Önlisans diploması ile başvuruda bulunan öğrenciler 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Bosna Hersek dikey geçiş olanaklarından yararlanarak Türkçe destekli bir eğitim alabilmektedirler. Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Bosna Hersek dikey geçiş yapacak öğrencilerden herhangi bir ön koşul aranmamaktadır. Bu sebeple öğrenciler sınav şartı olmadan üniversitede eğitim alabilmektedirler. Bosna Hersek dikey geçiş programlarına dâhil olarak lisans tamamlayanlar sene kaybı yaşamadan hayata atılabilmektedirler.

Sen de hemen katıl ve hayallerin gerçek olsun. Hedeflediğin bölümde dil sorunu yaşamadan, sene kaybı ile karşı karşıya kalmadan üniversite eğitimini tamamla. Bosna’da dikey geçiş yaparak tüm sınav ve ders çalışma kaygılarından kurtul.

 

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

 

Tüm eforunu kendi mesleğinde aldığın eğitime sarf ederek; en iyiler arasında ki yerini sen de al. Sen hayal et biz gerçekleştirelim. Seni Balkanların en çok tercih edilen, en güzel ülkesi olan Bosna Hersek’te diplomanı alabileceğin bir eğitime yönlendirelim. YÖK tarafından tanınan üniversitemizden alacağınız diploma ile Türkiye’de çalışabilecek; Avrupa’nın bu güzel ülkesinde unutamayacağın bir eğitim alacaksın.

En son teknolojilerle donatılmış olan üniversitede kaliteli bir eğitim alma şansını yakalayacaksın. Bosna Hersek dikey geçiş avantajlarından yararlanarak Avrupa’nın istediğin yerinde yaşayabileceksin. https://www.mimarliklisanstamamlama.com/ sitemize tıkayarak yurtdışı dikey geçiş konusunda her türlü detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Yurtdışında mimarlık lisans tamamlama hakkında her şeyi öğrenebilirsin.

İç Mimarlık Mezunlarına Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik üniversitesi eğitim şartları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin. DGS, taban puan, tavan puan şartı olmadan Bosna’da mimarlık dikey geçiş seni bekliyor. Burada eğitim alan öğrenciler rakiplerinin önünde bir bilgi ve tecrübe ile mezun oluyor. Kaliteli eğitimin adresi olan Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek mimarlık lisans tamamlama programı ile hem aileleri hem de gençleri mutlu ediyor. Mimari restorasyon bölümünden dört yıllık lisansa geçiş ile yurtdışı mimarlık lisans tamamlama yapabilen öğrenciler eğitime 3. Sınıftan kaldıkları yerden devam etmektedirler. Hedeflerine giden yolda ilerlemek tamamen senin elindedir.

Önlisans diploman ile bizlere başvurarak yurtdışı mimarlık lisans tamamlama yapabilirsiniz. Bosna’da dikey geçiş öğrencileri arasında sen de yer alan hayallerin suya düşmeden istediğin bölümden mezun olarak diplomanı almayı başar. Bosna Hersek Lisans tamamlama yıllardır öğrenciler için eğitime açılan kapı olmuştur. Öğrenciler burada üniversite hayatını yaşayarak; dostluklar edinmektedirler. Burada eğitim alan öğrenciler uluslararası geçerliliği olan bir diploma almaktadırlar. Bosna’da mimarlık dikey geçiş öğrencileri Uluslararası çalışabilmekte ve diledikleri yere seyahat edilmektedir. Bosna Hersek mimarlık lisans tamamlama Türkçe desteklidir. Öğrenciler herhangi bir dil sınavına girmek zorunda değillerdir.

Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü Mezunlarına Dikey Geçiş İmkanı

Yurtdışında lisans tamamlama eğitimleri uluslararası Travnik üniversitesinde gerçekleşmektedir. Üniversitede yüzlerce Türk öğrenci eğitim almaktadır. Estetik ve dizayna hevesli herkes için mimarlık en doğru meslek seçimidir. Türk akademisyenlerin yer aldığı üniversitede öğrenciler mezun olduklarında bilgi eksiklikleri olmadan ülkemize dönebilmektedirler. Siz de Avrupa’da eğitim alın, yurtdışı mimarlık lisans tamamlama ile geleceğe hızla adım atın. Sene kaybetmeden eğitiminizi bitirin.

Yurtdışı mimarlık lisans tamamlama ile hem Avrupa ülkelerinde staj olanağını yakala hem de diploman ile bu ülkelerde çalış. Yurtdışında lisans tamamlama eğitimlerine baktığımızda tamamen yabancı dilde olduğunu görmekteyiz. Bu da hem hazırlık eğitimi almak zorunda bırakır bizleri hem de dil sınavları ile karşı karşıya getirir. Oysa Bosna Hersek lisans tamamlama eğitimlerinde bu durum söz konusu değildir. Öğrenciler herhangi bir yabancı dili öğrenme noktasında zorunlu tutulmamaktadırlar. Böylece dil stresi yaşamadan yurtdışında lisans tamamlama söz konusu olmaktadır. Bosna Hersek lisans tamamlama bu nedenle diğer ülkelere göre çok daha elverişli bir eğitim olanağı sunmaktadır.

Siz de yurtdışında lisans tamamlama yaparak 2 yılda mimar olabilirsiniz. Sene kaybetmeden geleceğin mimarları arasında yerinizi alabilirsiniz. Bosna Hersek Mimarlık lisans tamamlama yıllık harç ücretleri açısından da oldukça ekonomiktir. Aile bütçesini zorlamadan diğer tüm ülkelerden çok daha düşük fiyatlara burada eğitim alabilirsiniz. Bu nedenle öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden biri olan Uluslararası Travnik üniversitesinde siz de strese girmeden lisans tamamlama yapabilirsiniz.

Ülke yaşam koşulları açısından da ekonomiktir. Bir öğrenci standart olarak ayda ortalama 350 Euro ile kira, konaklama, yeme içme dahil geçimini sağlayabilir. Bosna Hersek Lisans tamamlama öğrencileri Eurostar yurtdışı eğitime önlisans diplomanız ile gelerek kayıt işleminizi başlatabilir; sizden istenen tüm evrakları da hazırlayarak artık Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencileri arasında ki yerinizi alabilirsiniz. Bosna’da mimarlık lisans tamamlama sayesinde sen de taban ve tavan puan sorunlarına takılmadan eğitim almaya hemen başla. Birçok kişinin katıldığı ve elendiği DGS, YGS, LYS sınavları ile mücadele etmek istemiyorsan Bosna’da Mimarlık tamamlama eğitimi almalısın. Yurtdışı mimarlık dikey geçiş ile ister Türkiye’de ister Avrupa’da mimarlık yap.

Bosna Hersek 4 milyona yakın nüfusu ile gürültüden uzak, sosyal olanaklarının mevcut olduğu Müslüman bir ülkedir. Bu sebeple öğrencilerimiz herhangi bir ayrıcalıklı tutuma maruz kalmadan yurtdışında mimarlık lisans tamamlama eğitimi alabilmektedirler. İş hayatının profesyonelleri arasında yer almak; Avrupa diploması ile fark yaratmak isteyen herkesin yurtdışında lisans tamamlama tercihi Uluslararası Travnik üniversitesidir.

Tarihi ve kültürü ile ortak bir geçmişe sahip olduğumuz üniversitemizde eğitim alan öğrenciler bu sebeple diğer ülkelere göre çok daha huzurlu bir yaşam sürmekte ve derslerine odaklanabilmektedirler. Aileler de güven içerisinde öğrencilerini ülkeye gönderebilmektedirler. Aileler dilerler se yılda 90 gün çocuklarının yanında kalabilirler. Bosna Hersek Türkiye’ye vize uygulamamaktadır. Ancak Bosna Hersek mimarlık lisans tamamlama için oturum vizesi başvurusu uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Öğrenciler burada eğitim alırken ayrıca askerlik de uzatabilmektedirler. Tüm bu işlemlerde uzmanlarımız öğrenci ile birlikte hareket etmektedirler. Yurtdışında lisans tamamlama eğitimi alan öğrenciler ülkede öğrencilere uygulanan tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmektedirler. Travnik, Osmanlının vezirler şehri olarak tarihte önemli bir yere sahiptir. Burada Osmanlı döneminden kalma birçok eser bulunmakta ve günümüzde Osmanlı kültürü hala devam etmektedir.

Öğrenciler Bosna Hersek’te kendilerini Türkiye’de gibi hissetmektedirler. Bu nedenle Bosna’da lisans tamamlama son yıllarda oldukça cazip bir hal aldı. Uluslararası Travnik üniversitesinin öğrencilerimize kapılarını açmasıyla birçok kişi hedeflediği bölümde diplomasına sahip oldu. Bosna’da lisans tamamlama öğrencilerinden biri olabilir; tüm bu ayrıcalıklı koşullardan yararlanabilirsin. Öğrenci odaklı yaklaşımları ile Avrupa eğitim sistemine uygun olan üniversitemiz, sizleri uluslararası alanda çalışabilecek şekilde mezun etmektedir.

Hemen diplomanızı alın ve ofislerimize gelerek Bosna’da lisans tamamlama öğrencisi olarak yepyeni bir hayata doğru ilk adımlarınızı atın. Kısa sürede eğitiminizi bitirip arkadaşlarınızın gerisinde kalarak hayatı yakalayın. Türk akademisyenlerden eğitim alın; bilgi eksikliği olmadan Bosna’da lisans tamamlama eğitiminizi tamamlayın. Hedefi 12’den vuracak, geleceğini kendi mesleğini yaparak geçirecek sen de hayallerinde ki hayatı yaşayacaksın. Yurtdışında mimarlık dikey geçiş sana farklı bir bakış açısı katacak, tasarım yeteneğini geliştirecek, tecrübeni arttıracaktır.

Türkiye’de herhangi bir bölüme yerleşemediyseniz üzülmeyin. Uluslararası Travnik üniversitesi sayesinde Yurtdışında mimarlık dikey geçiş yapabilecek; eğitimine mola vermek zorunda kalmayacaksın. Yurtdışında dikey geçiş olanaklarından yararlanın; geleceğinizi garanti altına alacak adımları hemen atın. Kontenjan sorunu yaşamamak için acele edin. Hızlı karar verin. Balkanların incisi Bosna Hersek’te yurtdışı dikey geçiş mimari restorasyon bölümü öğrencilerine Bosna Mimarlık lisans tamamlama alanında önemli bir adım atma imkanı sunuyor.

Akademik yönden kendinizi geliştirebilir; sosyal yönlerinizi de daha fazla açığa çıkaracak bir ortamda yer almanın tadını çıkarabilirsiniz. Okul ile işbirliğimiz neticesinde Türkçe destekli olarak gerçekleşen bu eğitimler sizin için büyük şans olma özelliği taşmaktadır. Hepimiz geleceğimizi daha fazla garanti altına almak isteriz. Bu sebeple seçtiğimiz bölümde en yüksek kalitede işlerde çalışmayı dileriz. 2 yıllık yüksekokul eğitimimizi yine sene kaybetmeden Bosna Hersek Mimarlık Dikey Geçiş ile tamamlama yapabiliriz.

Bosna Hersek Mimarlık Dikey Geçiş sayesinde siz de 3. Sınıftan eğitiminize başlayın. Uygulama ağırlıklı eğitimlerle kendinize değer katın, mimarlar arasında yerinizi ayırın. Hedefinize koşar adım ulaşmak istiyorsanız yurtdışında mimarlık lisans tamamlama eğitimlerimize katılın. Mimari dekoratif sanatlar, iç mimarlık, İç mimarlık ve çevre tasarımı gibi birçok bölümden geçiş yapabilir, sen de seçkin mimarlardan biri olabilirsin. Ayrıca erasmus olanaklarından yararlanarak diğer Avrupa Ülkelerinde de tecrübeni arttırabilirsin. Eğitimde kalite oldukça değerlidir.

Mimarlık bilgiden çok tecrübe ile öğrenilecek bir bölümdür. Bu nedenle uygulama eğitimleri son derece önemlidir. Kararınızı verdiğiniz anda kayıt işlemlerinizi başlatabilir; yurtdışında mimarlık lisans tamamlama eğitimlerine sene kaybetmeden başlayabilirsin. Zaman oldukça kısıtlı bir kaynaktır ve onu en iyi şekilde değerlendirmek önemlidir. Kararlarımızı hızlıca verip; Bosna Hersek’e doğru yollara düşmek gerekmektedir. Hayallerimiz hedeflerimize dönüşecek ve yurtdışında mimarlık lisans tamamlama sayesinde uluslararası geçerliliği olan bir diploma ile ülkemize döneceğiz.

Üniversitemiz proje dersleri ile de dikkatleri üzerine çekecek bir eğitim sağlamaktadır. Birbirinden etkili birçok proje Bosna’da Mimarlık dikey geçiş yapanlar tarafından gerçekleştirilecektir. Siz de şanslı öğrencilerden biri olun ve bu proje derslerinde en iyi performansınızı göstererek yeteneğinizi ortaya çıkartın.

Yurtdışı dikey geçiş hakkında çok daha detaylı bilgi almak isteyen herkes gibi bizlere hemen ulaşın. Sizinle birlikte çıkacağımız bu yolculukta zirveye birlikte yürüyeceğiz. Sizin başarınız bizler için altın değerindedir. Bu nedenle en doğru şekilde sizleri yönlendirmekte olan uzmanlarımız Yurtdışı dikey geçiş öğrencilerinin rotasını en iyi şekilde belirlemektedirler. Üniversitemizden öğrencilerin denklik başvurusu yaparak Türkiye’de diplomalarını kullanabilmeleri mümkündür.

Türkiye’de yükseköğretim kuruluna başvuran öğrenci denkliğini alabilmektedir. Böylece mimarlar odasına kayıt yaptırabilmekte ve ülkemizde de rahatlıkla ofisini açabilmektedirler. Ya da imza yetkilerini alan Bosna’da mimarlık dikey geçiş öğrencileri yine inşaat firmalarında çalışabilmektedirler. Bosna’da mimarlık dikey geçiş yapan her öğrenci Avrupa’da geçerli olan Europass diplomaya sahip olabilmektedir.

Yapı Ressamlığı Bölümü Mezunlarına Dikey Geçiş İmkanı

Europass yani Avrupa’da geçerli bu diploma ile 47 Avrupa ülkesinde mimarlık yapabilmektedirler. Diğer üniversiteler sizlerden birçok üniversiteye giriş koşulu ararken Bosna Hersek lisans tamamlama olanağı ile Uluslararası Travnik Üniversitesi bu koşulları öne sürmemektedir. Bu sebeple öğrenciler kaliteli eğitimi hızlı ve anlaşılır bir şekilde alabilmektedirler. Türk akademisyenlerin de tecrübelerinden burada faydalanabilmektedirler. Siz de Türk akademisyenlerin en iyilerinden mimarlık öğrenmek için yurtdışında mimarlık dikey geçiş yapın. Kaliteli eğitimin kapılarını sonuna kadar aralayın. Yurtdışında mimarlık dikey geçiş kardeş ülke Bosna Hersek’te devam ediyor.

Bosna Hersek’te yepyeni bir kültür ile tanışarak yaratıcılığınızı arttıracak; kendinize yenilikler katacaksınız. Yurtdışında dikey geçiş size birçok ayrıcalık sağlayacak; ülkemize döndüğünüzde diplomanızın yurtdışından olması sebebiyle iş bulma noktasında öncelik kazandıracaktır. Yurtdışında dikey geçiş yapan 2 yıl burada yaşayan, eğitim alan öğrenciler kendi ayaklarının üzerinde durmayı, farklı kültürlerle bir arada yaşamayı öğrenerek ülkemize geri dönmektedir. Yurtdışında dikey geçiş yapan ve yurtdışında yaşayan öğrencilerin sorumluluk duygusu daha fazla gelişmektedir. Bu sebeple mezunları işverenler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Siz de Yurtdışında dikey geçiş yaparak en çok tercih edilen mimarlar arasında en ön sıralarda yararlanabileceksin.

Sınavlarla kendini üzme, sıkıntıya sokma, gel Bosna’da dikey geçiş yap; öğrenciliğin keyfini yaşa. Bosna’da dikey geçiş ayrıcalığını sen de yaşamaya hemen başla. Yıllık çok düşük ücretlerle kaliteli eğitim alabilecek olmanın avantajı seni bekliyor. Tek yapman gereken evraklarını hazırlamak ve bizlerle irtibata geçerek kayıt işlemlerini başlatmak. Bosna’da dikey geçiş için önlisans diploman yanında olsun yeter. Bosna Hersek Mimarlık dikey geçiş yapan bir öğrenci olarak Avrupa’nın 47 ülkesinde mimarlık eğitimi almış adaylar ile eşdeğer bilgi ve tecrübeye sahip olacaksın. Bosna Hersek Mimarlık dikey geçiş sana mesleğini çok daha fazla sevdirecek. En son teknolojilerin yer aldığı üniversitemizde sen de geri kalmadan dünyanın günümüz koşullarına en uygun eğitimini alacaksın.

Bosna Hersek mimarlık lisans tamamlama öğrencilerimiz arasında ki yerini al. Meslek yüksekokulu mezunu olarak düşük gelirli bir gelecekten kendini soyutlamış ol. Bosna Hersek mimarlık lisans tamamlama projesini yıllardır yürüten bizlerle tanışmak için ofisimize gel; sen de mezunlarımızdan biri olma şansını yakala.

Tecrübeli kişilerden eğitim alma fırsatını kaçırma. Yurtdışı mimarlık dikey geçiş düşündüğünden çok daha kolay. Yurtdışı mimarlık dikey geçiş ile geleceğin mimarisinde senin de izlerin olacak. Yurtdışı mimarlık dikey geçiş hayalin bizimle birlikte gerçek olacak. Yurtdışı mimarlık dikey geçiş sana hayallerinin ötesinde bir imkan sunmaya devam ediyor.

Bosna Hersek lisans tamamlama yap; kendini yurtdışında olsan bile kendi evinde hissedeceğin Travnik şehrinde ki üniversitemizi tercih et.

 

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!