Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk

Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk eğitiminde de teknik eğitimler gibi Avrupa standartlarının üzerinde eğitim veriyor. Bosna Hersek üniversiteleri Boşnakça eğitim verir. Bunun için 1 yıl hazırlık sınıfında okumalısınız. Eğer hazırlık okumak istemezseniz Uluslararası Travnik Üniversitesi eğitim dili Türkçedir. Böylece hazırlık okumadan hukuk fakültesinde birinci sınıftan başlayabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitelerinde harç ücretleri bölüme göre 1000 € ile 3200 €  arasında değişiyor. Hukuk fakültelerinin harcı ise genel olarak yıllık 2500 € olarak belirlenmiştir. Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesi ise yıllık harç fiyatını 2000 € olarak belirlemiştir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin Türkçe destekli eğitimle Avrupa standartlarında bir eğitimi çok daha kolay ve daha uygun bir maliyete alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Avrupa’da kendi rüştünü ispat etmiş sayılı üniversitelerin arasında gelir. Hukuk ve İnsan haklarını doğduğu topraklarda kaynağından öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bosna Hersek üniversitelerinin kozmopolit öğrenci ortamı sayesinde hukukun temellerinden olan “insan haklarına saygı” ve sevgiyi çok daha yakından öğrenecek, hissedeceksiniz. Saygın hukukçu akademisyenler sayesinde geleceğin seçkin hukukçularından olacaksınız. Üstelik ülkemizdeki gibi zorlu ve yoğun sınav süreçleri olmadığı için tek yapmanız gereken derslerinize odaklanmak. Böylece kaç puan aldığınız gibi sorunlardan kurtulmuş ve tüm dikkatinizle geleceğin hukukçusu olma yoluna daha hızlı başlamış olursunuz. Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk okumak için tek yapmanız gereken liseden mezun olmak ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelmek.

Bosna Hersek’te hukuk eğitimi almakla Avrupa özellikle balkan coğrafyasındaki hukuk uygulamalarına yakından şahit olacaksınız. Alanında uzman hukukçulardan ders alacak ve geçmiş uygulamalarla ve şahitlerle kağıt üstünde değil gerçek bir hukuk eğitimi almış olacaksınız. Üstelik mezun olduğunuzda alacağınız mavi diploma ile dünyanın istediğiniz ülkesinde geçerli bir hukuk diplomasına sahip olacaksınız. Bu ise size gelecek kaygısına çözüm olmaktan daha öteye götürecektir. Bosna Hersek ve kültürel yapısı, üniversitelerin sosyal yapısı ile farklılıklara saygıyı, hoşgörülü olmayı ve evrensel hukuk prensiplerini bizzat yaşayarak öğreneceksiniz. Bu ise size yepyeni bir dünya görüşü ve yeni ufuklar açacaktır. Bosna Hersek Üniversitesi Hukuk okumak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına başvurduğunuzda, kayıttan diplomanızı alana kadar her an yanınızda olacağız.