Hakkımızda Bizler Kimiz? Eurostar Farkı!

DOĞRU ADRES: POINT YURTDIŞI EĞİTİM

Öğrenciler hayallerinin gerçek olacağı yola doğru hareket ediyor. Bosna’da görecekleri hazırlık eğitiminden sonra üniversiteye kayıt yaptırabilen tek kurum Point Eğitim Merkezi’dir. Yıllardır bizler aracılığı ile üniversite eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz kendi çevresinden dost ve arkadaşlarının eğitim alması için yine Point ailesini tercih ediyor. Birçok öğrencisinden referanslı olmamız bizi zirveye taşıyor. En doğru adresi secim, başvurularınızı yaptırıyorsunuz. En büyük destekçimiz bizimle Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimiz.
Bosna Hersek üniversitelerinin tek yetkili kayıt ofisi olan Point Yurtdışı eğitim sizlere en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunuyor. Öğrenci Bosna’da okuyor kardeşini de Point ile üniversiteli olma heyecanında dâhil ediyor. Öğrenci Bosna’da okuyor arkadaşlarının başvurusunu Point’a yaptırıyor.
Eğitim için Bosna gelen gençler için Bosna’da yaşam koşullarına uyum sağlama, insanların kaynaşmaları için ortam oluşturmaya yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra eğitim amaçlı gelen öğrenciler için sosyal imkânlar, kültür ve spor etkinlikleri, eğitim ve sempozyumlar, projeler mevcuttur. Point Yurtdışı Eğitim olarak öğrenim dönemlerini bizimle birlikte geçiren öğrenci kardeşlerimizin ortak faaliyetler yapabilme olanaklarını araştırmak, yeni projeler ortaya koyarak kültür birliğini arttırmak için de çeşitli etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Bu etkinliklere öğrencilerimizin farklı medeniyetleri tanımak amacıyla Bosna-Hersek ülkesinin sosyal yapıları hakkında bilgi paylaşımlarında bulunmak için katılmalarını isteriz.

Hersek’te İki ülkenin kardeşliği de göz önündedir. Sizde burada eğitim almaya başlayarak Boşnak ve Türk öğrencilerin sevginin, sosyal ve kültürel farkına varacaksınız.
Bosna-Hersek’teki Üniversitelere öğrenci kabul eden, sorumluluk ve vizyon sahibi, Point projesi adım adım büyüyor.

Point’ın öğrencileri eğitim alıyor.
Bosna Hersek Üniversiteleri bireysel Bologna sürecine göre lisans eğitimi çalışmalarınız için eşsiz bir müfredat sunuyor.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!