Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim veren kurumlar arasında yer almaktadır. Bu özelliği ile de öğrencilerin dikkatini ...

Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı önderliğinde gerçekleştirilen anadil eğitimi hizmetleridir.

Türk öğrencilerin bulundukları yerde yabancılık çekmemeleri ve yabancı dil destekli eğitim alabilmelerini sağlayabilmek amacı taşımaktadır. Bosna Hersek üniversiteleri arasında en sık tercih edilen üniversitelerden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesi , her yıl binlerce yabancı öğrenciyi ağırlamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden aldığınız diplomalar Avrupa standartlarına uygun diplomalardır ve bu diplomalar yanında sizlere verilen Europass eki ile Avrupa’nın her bölgesinde çalışma imkanına sahipsinizdir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yabancı dil destekli eğitim verilmeye başlanmıştır. Boşnak kültürünün Türk kültürü ile birçok yönden benzerlik göstermesi, Bosna Hersek’te yabancı dil destekli eğitim verilmesini kolaylaştırmış olan bir konudur. Bosna Hersek Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim konusu Türk öğrencilerin daha anlaşılır bir eğitim almalarına ve alanlarında daha başarılı bireyler haline gelmelerine sebebiyet verebilecek bir durumdur.

Bosna Hersek Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim metodu ile anadilinde eğitim almayı arzu eden Türk öğrencileri için daha verimli bir öğrenim ortamı hazırlamayı amaçlamıştır. Boşnakça olan dil eğitimi bazı Türk öğrenciler tarafından anlaşılamamaktadır. Bu durum bu öğrencilerin bir senelerinin hazırlık sınıflarında geçmesine sebebiyet vermektedir. Hazırlık sınıflarına katılmayı arzu etmeyen bireyler yabancı dil destekli eğitim veren bölümlere direkt olarak 1. Sınıftan başlama imkanını elde edebilirler. Bosna Hersek Üniversitesi’nde her fakülte ve her bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlere girebilmek üzere herhangi bir sınava girmeniz veya spesifik bir taban puanına ulaşmanız gerekmemektedir. Geçerli bir lise diplomasına sahip olan her birey Bosna Hersek Üniversitesi’nde okuma imkanına sahiptir. Kaliteli ve hesaplı yapısı ile dünyanın her yerinden öğrenciyi bünyesinde bulunduran Bosna Hersek Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim hizmeti ile Türk öğrencilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Yabancı dil destekli eğitim yanında Sırpça , Hırvatça ve İngilizce eğitim de vermekte olan Bosna Hersek Üniversitesi, kariyer odaklı öğrencilere daha parlak bir gelecek sunuyor. Hedefinize giden yolda hedefiniz konusunda deneyimli ve bilgili olmanız esastır. Eğitim, deneyim ve bilgi kazanmanın en ideal yolu olarak bilinmektedir. Hedefleri ve hayalleri doğrultusunda kararlı bir tutum izleyen öğrencilerin Bosna Hersek Üniversitesi yabancı dil destekli eğitim hizmetlerinden faydalanmaları tavsiye edilmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!