Bosna da Üniversite Yurtları

Bosna da Üniversite Yurtları

Bosna’da Üniversite yurtları için Euro star eğitim danışmanlığından bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz Bosna Hersek’de bulunan üniversitelerine puansız ve sınavsız sistemle giriş yaptığınız gibi, bu ülkede krallar gibi yaşayarak da öğrencilik hayatınıza devam edebilirsiniz. Bosna Hersek burada yaşayacak olan öğrenci adaylarına en kaliteli eğitim sisteminin yanında en iyi koşullarda yaşama fırsatı da sunuyor. Zira bu ülkede öğrenciler için tanzim edilmiş olan 2şer, 3er,4er katlı %60 ı müstakil olmak üzere birçok daire bulunmaktadır. Burada şehir merkezinde bulunan bu evlere 50 Euro ile 200 Euro arasında her öğrenci kişi başı ücret ödemektedir. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı merkezimiz sizin için Bosna’da en iyi şartlara sahip olan, üniversitelere yakın merkezi yerlerde bulunan en nezih evleri tutmaktadır.

Bu sayede harika standartlara sahip olan öğrenci evlerinde en kaliteli üniversite eğitimlerini alarak öğrencilik hayatınıza devam edebilirsiniz. ECTS kredili sistemleri ve Bologna standartları ile birleşen Bosna üniversiteleri buradaki üniversitelere üstün standartlarda üniversite eğitimi vermektedir. Burada edindiğiniz lisans diploması dünyanın dört bir tarafında geçerli olmaktadır ve dilediğiniz yerde iş alanı sağlayabilmektedir. Öte yandan burada yaşarken okul ücretleri olsun, beslenme, barınma, yol giderleri gibi farklı ihtiyaçlarınız konusunda yaşamsal anlamda oldukça az para harcarsınız. Zira Bosna Hersek oldukça ucuz ve ekonomik bir ülkedir. Aynı zamanda üniversite harçları konusunda da aynı ekonomik fiyatlar geçerlidir. Bosna da Üniversite Yurtları hakkında Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığını arayabilirsiniz.

Avrupa kredili sistemleri uyarınca eğitim veren Bosna Hersek üniversitelerinde okuyan öğrenciler burada 2 – 3 kişi bir araya gelerek kendilerine oldukça güzel ve ferah evler tutabilmektedir. Böylelikle hem kendilerine ait olan bu kiralık evlerde oturan öğrenciler yurtlardan çok daha ferah ve özel şartlarda yaşayabilmektedir. Aynı zamanda evler 2 – 3 öğrenci birleşilerek tutulduğundan da fiyatları yurt fiyatı kadar uyguna gelmektedir. Öte yandan dileyen öğrenciler içinde daire olanaklarının yanı sıra evlerinin bir odasını öğrenciler için tahsis etmiş olan misafirperver Bosnalı ailelerin yanında kalabilme imkanı da öğrenciler için her zaman mevcuttur. Bosna’da Üniversite Yurtları arayışınız için Eurostar yardımlarını  sunmaktadır.