Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Tüm meslek yüksek okul mezunlarının içinde bir gün dikey geçiş ile lisans eğitimi alma, üniversite diploması alma hayali vardır. Gençlerimizin çoğu bu hayalini çeşitli nedenlerle erteler. Belki ülkemizdeki sınava girmeyi ertelemek, belki lisans eğitiminin masraflı olduğuna dair bir çekince bunun ertelenmesine neden olmaktadır. Size sunacağımız yurtdışı eğitimi seçeneği ile tüm bu ön yargılarınızı geride bırakacaksınız. Belki de hayatınızın fırsatını sunuyoruz sizlere.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Bosna Hersek üniversitelerinin harika fırsatlarını tüm gençlerimize duyurmak istiyoruz. Özellikle önlisans öğrencileri için son derece cazip lisans eğitimi seçenekleri var. Elektrik teknisyenliği ve diğer elektrik eğitimi ile ilgili meslek yüksek okulu eğitimlerinizi dikey geçiş ile tamamlayabilirsiniz. Elektrik mühendisliği dikey geçiş eğitimleri Uluslararası Travnik Üniversitesi ile asla hayal değil.

Elektrik Mühendisliği Fakültesine Dikey Geçiş Yapabilirsiniz:

Elektik Mühendisliği dikey geçiş olanakları Uluslararası Travnik Üniversitesinde kesinlikle hayal değil. Sadece diplomanızla, kayıt için başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğitiminize aldığınız iki senelik eğitim dikkate alınarak, 3. Sınıftan başlamaktadır. Sadece iki sene daha eğitim alarak diplomanızı elinize alacaksınız. En önemlisi, artık meslek yüksek okulu mezunu değil bir elektrik mühendisi olacaksınız.

Türkçe destekli eğitim ile asla zorlanmadan mükemmel bir mühendislik eğitimi alacaksınız. Akademik kadrosu mükemmel, az öğrencilerden oluşan sınıflarda, deneme yanılma yöntemi ile en modern laboratuvarlarda eğitiminiz gerçekleşecek. Mükemmel bir eğitim sizleri bekliyor.

Elektrik Mühendisliği dikey geçiş eğitimi ile alacağınız diplomalarınızın özelliklerinden kısaca bahsedelim. Mavi diplomanız Europass olarak adlandırılmaktadır. Bu diploma AB ülkelerinde onaylıdır ve kabul edilmektedir. Ülkemizde de diplomalarınız tanınmaktadır.

Okulun senelik ücreti ise 2500 eurodur. Bu ücretin ne kadar makul olduğunu diğer ülkeler ve yüksek öğrenim kurumlarını incelerseniz anlarsınız sevgili gençler. İki taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz. Harç ödemeleri sömestre başlarında yapılabilir.

Travnik Bosna Hersek in en güzel şehirlerinden biridir. Tarihi özellikleri ile yoğun bir Osmanlı etkisi hakimdir ve vezirler şehri olarak anılmaktadır. Doğal güzellikler içinde, doğru bir kentleşme ile gerçekten yaşanılası mükemmel bir şehirdir. Çok güzel yıllar geçireceğinize şüpheniz olmasın.

Elektrik mühendisliği dikey geçiş için iki yıllık eğitiminiz boyunca kampüste sosyalleşme imkanı da bulabilirsiniz. Boşnak, Türk ve diğer Avrupalı öğrencilerle kozmopolit bir ortamda eğitim alma şansı ufuklarınızı da açacak. Konaklama ve genel olarak yaşam giderlerinin de son derece ekonomik olduğunu ekleyelim. Aylık 300 euro civarı bir harcamam ile, uygun konaklama ücretleri ile öğrencilik yaşamınızı sürdürebilirsiniz.