Bosna'da Türkçe Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna'da Yabancı Dil Destekli Tıp Fakültesi Eğitimi, Bosna hersek'te Tıp fakültesi eğitimini Yabancı Dil Destekli olarak okuyabileceğinizi...

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna hersek’de Tıp fakültesi eğitimini Yabancı Dil Destekli olarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Üniversite taban puan uygulaması sebebi ile tıp eğitimi alamayan öğrenci adaylarına sesleniyoruz.

Bosna’da Osmanlı’nın incisi Travnik’de Travnik üniversitesinde yabancı dil destekli tıp fakültesi eğitimini 5000 Euro gibi cazip bir fiyata almak istemez misiniz? Hepinizi “evet” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, Avrupa’nın ortasında ve yabancı dil destekli tıp eğitimi alıyor olmak her genç için ulaşılmaz gibi görünen bir hayal niteliğindedir. Ancak Bosna Hersek Travnik üniversitesinin imkanları o kadar geniş ki, artık Bosna Hersek’de Travnik üniversitesinde tıp eğitimi almak ve bu yönde kariyer yapmak hiçte zor değil.
Bosna Hersek Vezirler şehri Travnik’te Travnik üniversitesinin öğrencilerine sunduğu olanaklar dolayısı ile gerek Türkiye’den gerekse dünyanın dört bir tarafından öğrencilerin ilgisini üzerinde toplanmaktadır. Öğrenci Bosna’da Travnik şehrinde Travnik üniversitesinde lisans eğitimi almayı seçtiği anda, her açıdan avantaj elde etmekte ve bu avantajlar hayatının her dönemine olumlu etki yaratmaktadır. Diğer Avrupa üniversiteleri ile eşdeğerde eğitim verilen Bosna Hersek Travnik üniversitesinde öğrencinin basmakalıp bilgilerden uzak, en güncel bilgiye ulaşmasına zemin hazırlamaktadır.

Dünya üzerinde takdir toplayan akademisyenlerin verdiği eğitim sonucunda öğrenci, gelecekte meslek hayatına en sağlıklı bilgiler ile donatılmış olarak başlamaktadır. Bosna Hersek Travnik üniversitesini öğrenciler için cazip hale getiren ilk özellik taban puan uygulamasının olmayışıdır. Öğrenci Türkiye’de tıp eğitimi almak istese, bunun için girmiş olduğu üniversiteye giriş sınavından çok yüksek puan alması gerekirken, Bosna Hersek üniversitelerine girişte bu tür bir puanlama uygulanmamaktadır. Öğrencinin birkaç saat içinde vakıf olduğu bilgiyi cevap kağıdına aktarabilme kabiliyetinin çok düşük olduğunun benimseyen bu sistem, diğer Avrupa üniversiteleri gibi Bosna Hersek Travnik üniversitesinde de geçerlidir.

Öğrenci seçim yaptığı bölümde eğitim görmek için sadece lise diploması, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile başvurması yeterli görülmektedir. Bosna’da Travnik üniversitesi yabancı dil destekli tıp fakültesi eğitimi alan öğrenci, dünyaca ünlü hekimlerin ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde eğitim almakta ve aldığı eğitimi pratik olarak uygulama imkanı bulmaktadır. Hekimliğin ne kadar ciddi bir dal olduğu ve sadece kağıt üzerinde bilgi aktarımı ile hekim yetişmeyeceğinin bilincinde olan üniversite yönetimleri, öğrenciyi her aşamada uygulamaya sokmakta ve öğrencinin aldığı bilgiyi değerlendirme derecesini ölçmektedirler. Bu da geleceğin hekimlerinin ne kadar donanımlı olacağının ispatı niteliğindedir. Bosna’da üniversite eğitimi almak, öğrencileri ve ailelerini maddi açıdan da yıkıma uğratmamaktadır. Diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’de eğitim veren vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman aradaki fiyat farkı göze çarpmaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!