Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet okuyan kişiler tam anlamı ile Hukuk okuyan kişiler ile aynı statüde yer alamazlar. Bu sebeple eğer hukuk bölümünün sunacağı avantajlardan..

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Sevgili adalet yüksek okulu mezunları, son derece uygun senelik harçlarla, Balkanlar coğrafyasının en gözde üniversitelerinden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş ile hukuk fakültesi diploması almak ister misiniz? Bu muhteşem lisans tamamlama fırsatını kesinlikle değerlendirmenizi öneririz. Travnik te bulunan, Bologna kriterlerine uygun Uluslararası Travnik Üniversitesi, iki senelik ön lisans mezunlarına harika bir lisans tamamlama şansı vermektedir. Okul Türk öğrencilere kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Adalet Yüksek Okul Mezunları İçin Büyük Bir Şans Dikey Geçiş:

Sevgili gençlerimiz, iki senelik adalet yüksek okulu mezunu olarak elbette ülkemizde birçok alanda çalışabilirsiniz. Adliyelerde memur, özellikle katip olarak görev yapabilirsiniz. İcra müdürlüklerinde görevler alabilirsiniz. Noterliklerde memur olarak çalışabilirsiniz. Ancak, siz de takdir edersiniz ki, hukuk fakültesi mezunu olmanın ayrıcalığı ve avantajları bambaşka.

İşte bu avantajı yaşamak için sadece adalet yüksek okulu mezuniyet diplomanızla, dikey geçiş için Uluslararası Travnik üniversitesine başvurabilirsiniz. Travnik te bulunan bu güzide üniversite, ülkenin en önemli yüksek eğitim kurumlarından biridir. Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş imkanı direk 3. Sınıftan başlayacak şekilde düzenlenmiştir. Yani, 1. Ve 2 sınıfı tekrar okumadan, aldığınız eğitim geçerli sayılarak, 3. Ve 4. Sınıfı okuyacaksınız.

Diplomaların Türkiye de tanındığını eklememize izin verin, bu da son derece önemli bir detay. Öte yandan, Avrupa Birliği tarafından tanınan mavi diploma alacaksınız. Bu diploma son derece önemli ve size AB ülkelerinde çalışma veya eğitimlerinize devam etme şansını verecek.

Uluslararası Travnik Üniversitesi adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş eğitimi için senelik olarak 2000 euro talep etmektedir. Yani okulun bir senelik harcı sevgili arkadaşlar, sadece 2000 eurodur. Ne kadar cüzi bir miktar öyle değil mi. Bosna Hersek üniversiteleri genel olarak son derece cüzi rakamlara harç ödemeleri talep etmektedir.

Sevgili gençler, lisans diplomanızı aldıktan sonra yüksek lisans ve ileri durumda doktora eğitimleri için de Bosna Hersek Üniversitelerinde kapıların açık olduğunu ekleyelim.

Bosna Hersek genel anlamda, zaten yaşam şartları son derece ucuz yani ekonomik bir ülkedir. Bunun yanında, özellikle bu şehir gerçekten son derece ucuzdur. Aylık yaklaşık olarak 300 ile 400 euro arasında bir rakamlar geçiminizi sağlayabilirsiniz. Konaklama konusunda ise merak etmeyin. Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimiz gelmeden önce onlar için kiralık konaklama seçeneklerini biz ayarlamaktayız. Her türlü bilgi için de öğrenci danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!