2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı tanınmaktadır. Elbette mezun olur olmaz direkt olarak lisans tamamlama girişimine geçemezsiniz.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık teknisyenlik eğitimi alan değerli gençler, sadece 2 sene daha eğitim alarak inşaat mühendisliği diplomanızı elinize almak ister misiniz?

Üstelik Bosna Hersek gibi Avrupa nın göbeğinde bir ülkede ve Türkçe destekli bir eğitim alacaksınız. Hem eğitim dilinde destek olması, hem de Boşnak Halkının Türk insanına yakın olması noktasında eğitim alırken kesinlikle yabancılık da çekmeyeceksiniz. Bu fırsat asla kaçmaz diyoruz ve hemen detayları görüşmek üzere sizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarımıza bekliyoruz.

Sevgili meslek yüksek okulu mezunlarımız, Uluslararası Travnik Üniversitesinde bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu güzide üniversite Bosna Hersek in Travnik Kentinde bulunmaktadır. Vezirler Şehri olarak anılan bu güzel şehir Osmanlı İmparatorluğundan derin izler taşımaktadır. Hem görsel anlamda, hem de altyapı olarak gerçekten yaşanılası bir kenttir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Dikey Geçiş İmkanınız var:

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sağlanmaktadır. Eğitiminize 3. Sınıftan başlayacaksınız, yani tekrar 1. Ve 2. Sınıfları okumak zorunda kalmayacaksınız. Sadece 3. Ve 4. Sınıfların eğitimlerini alarak lisans mezunu olabilirsiniz.

Mavi diplomanızda bir inşaat mühendisi olarak Avrupa kapıları da size açılacak sevgili arkadaşlar. Çünkü mavi diploma, Avrupanın üst düzey üniversiteleri tarafından verilmekte olup, sayılı üniversiteler mezunlarına verir. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesi Bologna kriterlerine uygundur. Ayrıca diplomalar ülkemizde de tanınmaktadır.

2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş senelik olarak 2500 euro olarak belirlenmiştir. Son derece ekonomik bir rakam olduğunu herhalde söylememize gerek yok. Başka ülkelerin üniversitelerini inceleyin ne kadar uygun olduğunu zaten kendiniz de göreceksiniz.

İnşaat mühendisliği malum son yıllarda inanılmaz yükselişte geçen mesleklerden biri haline geldi. İnşaat mühendislerine muhteşem iş olanakları var ve siz de bunlardan yararlanabilirsiniz. Türk inşaat firmaları hem yurt içinde, hem de yurt dışında son derece önemli projelere imza atmaktalar. Siz de uluslararası Travnik Üniversitesinde alacağınız seçkin eğitimle sayılı inşaat mühendisleri arasına girebilirsiniz.

2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş eğitiminizi tamamlayarak, kalifiye bir eleman iken, diplomalı gözde bir mühendis olabilirsiniz. Bu şansı kesinlikle değerlendirin arkadaşlar. Kendinize bu şansı tanıyın ve kariyerinizde önemli basamakları çıkmak için iki senenizin eğitim ile geçeceğini, bundan sonra başarılı bir iş olanağının sizi beklediğini unutmayın. Çok önemli bir detay ise, genel anlamda ülkede yaşam giderlerinin de son derece ekonomik olmasıdır. Asla aile bütçenizi zorlamadan, hatta part time çalışma olanağı da bularak bu iki senenizi geçirebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!