2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine mühendisliği hem ülkemizde, hem de dünyada en geçerli mesleklerden biri. Bir makine mühendisi çok çeşitli alanlarda kariyer yapabilir. Makine mühendisi olmak için dört senelik lisans eğitimini almış olmanız lazımdır. Bu şekilde, diplomanızı alabilir ve mühendis olarak çalışma yaşamına adım atabilirsiniz. 2 yıllık teknikerlik eğitimi alan öğrencilerin de dikey geçiş ile dört yıllık lisans eğitimlerini almaları mümkündür. Ülkemizde bu üst eğitimi almanız mümkündür. Bunu ek olarak iki sene eğitim alarak gerçekleştirebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerinden de dikey geçiş eğitimi alabilirsiniz. 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmaları mümkündür.

2 Yıllık Teknikerlere Uluslararası Travnik Üniversitesinde Dikey Geçiş İmkanı:

Değerli gençlerimiz, Uluslararası Travnik Üniversitesinde sadece diplomanızla dikey geçiş için kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Bu üniversite Bosna Hersek in en özel ve köklü üniversitelerinden biridir. Mezun olan gençler Europass mavi diploma sahibi olmaktadır. Bu diploma AB ülkeleri tarafından geçerli ve onaylı diploma anlamına gelmektedir. Hem ülkemizde tanınan diploma, hem AB ülkelerinde de tanınmakta ve öğrencilere iş imkanı sağlanmaktadır.

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş ile doğrudan 3. Sınıfa geçme imkanı sunulmaktadır. Yani sene kaybınız olmadan direk 3. Sınıftan iki sene okuyarak lisans eğitimi almış mühendis olarak mezun olabilirsiniz.

Okulun senelik ücreti 2500 eurodur. Bu rakama mühendislik lisans tamamlama eğitimi için son derece uygun bir rakamdır. Dünya genelinde diğer seçkin üniversitelerin çok ama çok altındadır. Alacağınız kaliteli eğitim de cabası. Seçkin bir okuldan mezun olma şansını yakalayacaksınız ve tüm Avrupa ülkeleri bünyesinde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi ülkenin gözde okullarından biridir. Seçkin bir akademik kadrodan alışveriş yapma imkanını yaşayacaksınız. Birçok yabancı öğrenci ile kozmopolit bir ortamda eğitim alma şansınız olacak. Ayrıca Travnik son derece güzel bir şehirdir. Ülkenin en önemli kentlerinden de biridir. Tarihi güzellikleri ile gezmeye doyamayacağınız Vezirler Şehri olarak adlandırılan bir kenttir.

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkanı zorlanmadan mühendislik diplomanızı elinize almanızı sağlayacaktır. Yaşam şartlarının ekonomik anlamda sizi zorlamayacağını da ekleyelim. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı istiyoruz. Uygun rakamlarla, bu iki senenizi geçirin ve dikey geçiş ile hak ettiğiniz lisans diplomanızı elinize alın. Gerçekten son derece önemli bir eğitim fırsatını yakalayacaksınız. Bundan sonra bir teknikerden makine mühendisi olarak kariyer basamaklarını başarılı şekilde tırmanacaksınız. Harika bir gelecek sizi bekliyor.