2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkı sınavla tanınmaktadır. Eğitim seviyenizin yükselmesini istiyorsanız bu alanda sürekli olarak..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Kalıcı ve kazançlı bir meslek edinmek istiyorsanız, mimarlık mesleğini düşünebilirsiniz. Mimarlık günümüzün en sükseli mesleklerinden biridir. Yüzyıllardır süregelen bir meslektir elbette ama, ülkemizde son yıllarda inşaat sektöründe gözle görülür bir ilerleme söz konusudur. Yurtiçinde yapılan ataklar bir yana, Türk inşaat firmaları yurtdışında da gerçekten çok önemli ihaleler almaktadır. Bu nedenle, yıllardır eğitim alanında danışmanlık veren bir kurum olarak önerimiz, kaliteli eğitim veren mimarlık fakülteleri üzerinde durmanızdır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere harika bir eğitim fırsatı sunmak istiyoruz. Mimarlık eğitimi almak için Bosna Hersek üniversitelerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bir de çok önemli bir detay bilgisi vereceğiz ki, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunlarının kesinlikle kaçırmaması lazım.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Dikey Geçiş İmkanı:

Ülkemizde 2 yıllık mimarlık alanında meslek yüksek okulu eğitiminizi tamamladınız mı? Sakın diplomanızı duvara asıp iş yaşamım başladı demeyin. Okumanın, alınacak eğitimin sonu asla gelmez. Bosna Hersek in Travnik Şehrinde bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu köklü ve seçkin üniversite, 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkı tanımaktadır.t

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, 2 yıl olarak aldığınız eğitimden sonra, dikey geçişle 3. Sınıftan eğitiminize devam edebilirsiniz. Türkçe destekli bir eğitim alacaksınız. Mühendislik ve mimarlık bölümleri için lisans tamamlama ücreti ise, senelik olarak 2500 eurodur. Okul ücretlerinin diğer ülkelerle ve seçkin üniversitelerle kıyaslandığında son derece uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Rakamların az olması eğitim kalitesi ile ters orantılıdır. Eski Yugoslavya’nın eğitime verdiği önem, Bosna Hersek in eğitim politikasına ve üniversitelerinin kalitesine de işlemiştir. Gerçekten üniversitelerin eğitim kalitesinin takdir edilecek yükseklikte olduğunu belirtmek lazım.

2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkının sunulması, bu eğitimi alan gençlerimiz için gerçekten hayatının fırsatı. Düşünün lütfen, 2 sene meslek yüksek okulu eğitimi aldınız ve sektörde kalifiye olarak çalışma hayatına atılacaksınız. Bunun yerine, harika bir üniversitede, seçkin bir fakültede eğitim alarak, tüm AB ülkelerinde geçerli bir diploma alacaksınız. Bu diploma size mimarlık mesleğini kazandıracak. Harika bir kariyer fırsatı değil mi?

2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş fırsatını değerlendirmek, hayatınızda aldığınız en doğru karar olabilir. Tüm detaylar için öğrenci danışmanlarımız yardımcı olmak için sizleri bekliyor. Üstelik Travnik gibi bir şehirde eğitim yıllarınız geçecek. Bu kesinlikle harika bir eğitim fırsatı.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!